пʼятниця, 27 квітня 2018 р.

Хвилини зустрічі із страшною трагедією....


26.04.2018- Хвилини зустрічі із страшною трагедією. 
Діти переглянули відеоматеріал про події 26 квітня 1986 року.
26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС сталася найбільша в історії атомної енергетики аварія. Реактор четвертого енергоблоку вибухнув, радіоактивні частки йоду, стронцію та цезію поширилися на північну частину України, Білорусі, Росії, Прибалтики, Польщі, Швеції, Фінляндії та інших країн.
Чорнобильська катастрофа спричинила великі людські жертви, Чорнобиль став символом атомної небезпеки в світовому масштабі.
Населення району Чорнобиля (185 тисяч) і міста Чорнобиля (14 тисяч) значною мірою було евакуйоване. Однак у місті і в 2016 році продовжує проживати невелика кількість населення — ті, хто відмовилися залишити рідне місто. Місто є адміністративним центром управління — в ньому розташований Державний відділ Адміністрація Зони Відчуження та Зони Безумовного Відселення.







середа, 18 квітня 2018 р.

« Шляхи зниження дитячого травматизму від опікової травми. Міжнародний та вітчизняний досвід – вчимося разом»

За статистичними даними поширеність дитячого травматизму більша, ніж серед дорослих. Причини такого стану пояснюються тим, що діти дуже допитливі, намагаються активно пізнавати навколишній світ. Але при цьому життєвих навичок у них ще мало, і вони не завжди вміють реально оцінювати небезпеку ситуації та адекватно реагувати для запобігання негативних наслідків.
З цією метою  дирекцією школи, медичним персоналом та вчителями навчального закладу був здійснений такий обсяг профілактичних заходів:
- Видано наказ по школі «Про профілактику та попередження опікової травми» №26-о від 26.03.2018р.(Головко Г.А.);
- Проведено інструктаж «Як захистити себе від опіків» з  реєстрацією   в журналі встановленого зразка з відповідними записами у журналі інструктажів.(  кл. керівники);
- Оформлено інформаційний куток «Отруйні рослини,  про які варто знати»( Луць У.А.)
- Бесіда «Прості правила, які рятують життя»(Ящишин Р.І.);
- Урок хімії «Попередження опіків побутовими хімічними речовинами»(Городечна Л.С.);
- Проведено з учасниками освітнього процесу практичне заняття за участю медичного працівника «Як правильно надати першу медичну допомогу при опіках»( Фединяк Т.М., фельдшер, с. Мистичі);
-- Бесіда «Запобігання опіків від електричного струму, полум’я, кип’ятку»( Чубак Л.М.,Санницька І.Ф.);

Цікаво пройшла зустріч учнів 5,8,9 кл.  із  фельдшером Тетяною Михайлівною, яка практично навчила дітей  наданню першої допомоги при опіках. Під час тренінгу учні  ознайомилися з видами опіків і методами їх лікування. 
Опіки краще попереджати, ніж лікувати!




неділя, 15 квітня 2018 р.

ВЕЛИКДЕНЬ


У Мистицький ЗЗСО  завітало велике свято Пасхи. Аби тепло та урочисто зустріти Великдень,школярі під керівництвом вчителя Ящишин Р.І.  готувалися заздалегідь: власноруч виготовляли писанки, малюнки на великодню тематику. Учні прикрасили школу пасхальним деревцем та організували виставку .
А ще  наша школа взяла  участь у  «Святі  Великоднього  сирника»,яке проходило 15.04.2018 р., о 15:00 год. у сквері ім. Т. Г. Шевченка,де відбулася  виставка Великодніх писанок, крашанок, пасочок,баранців і  писанкових дерев.
Нехай свято Пасхи принесе любов та світло у вашу родину, щирість та добро у взаємини, а головне – здоров'я і мир в Україну!
ХРИСТОС ВОСКРЕС!
ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!












неділя, 8 квітня 2018 р.

З Воскресінням Христовим!



Хай у душі панує свято,
Хай успіхів буде багато!
Хай завжди і у всім щастить.
І хай вас Бог благословить!







З Днем народження,Мостиська!

Педагогічний колектив і учні  філії "Мистицький ЗЗСО I-II ст.-ЗДО" ОЗ "Твіржанський ЗЗСО I-III ст.-ЗДО"(зав.філії-Гол...