Педагоги обговорювали шляхи розвитку і реалізації творчого потенціалу вчителя в освітньому процесі;умови,які стимулюють творчий педагогічний пошук;розкрили основні напрямки регулювання відносин між учителями і учнями; окреслили основні форми роботи для розвитку колективної творчості вчителів.
13.03.18р. у Мистицькому ЗЗСО був проведений творчий калейдоскоп: відкриті уроки
-ранкова зустріч «Ми одна сім’я» (1-4кл.)-Чубак Л.М.;
Сприяла виникненню позитивних емоцій у класі,а також розвитку уваги,зорової пам'яті,уяви.Діти створювали ситуції взаємодії під час виконання вправи"Галявина квітів",ігри "Пересідалка","Я почну,а ви продовжуйте";виховували дружні стосунки між усіма учнями класу.
Особливо сподобалася дітям робота в групах,де їх чекала пастка та спілкування із світлофором настрою.
-природознавство «Різноманітність рослинного і тваринного світу» (2,3кл.)-Мельник Л.Я.;
Учні ознайомилися з елементарними поняттями класифікації звірів,птахів,комах і різноманітних рослин рідного краю;розвинули уяву,вміння порівнювати і спостерігати.
Вчитель виховала у дітей допитливість,пізнавальний інтерес,прагнення дітей до самовираження і самореалізації у пізнавальній діяльності,любов до природи і бажання оберігати тварин і рослин.
-математичний квест «Фантастичне число світової науки» (до Міжнародного Дня числа П )(6кл.)-Новіцька М.І.;
У квесті взяли участь дві команди 5-6 класів «П фагорійці» та «П знайки». Під час гри командам потрібно було знайти приховані завдання і виконати їх. Завдання знаходились у різних місцях школи – їдальні, бібліотеці, спортзалі, кладовці та ін. Так що гравцям довелося добре побігати і швидко міркувати, а головне, діяти чітко і злагоджено. Успішно пройдені випробування зазначались у маршрутному листі. Перемогла команда «П фагорійці», яка першою виконала всі завдання і досягла фінішу. Всі учасники гри були у захопленні і сподіваються на продовження такого виду змагань.
-мовознавча вікторина «Подорож до країни Дивослово» (5-7кл.)-Ящишин Р.І.;
Під час подорожі учні розгадували кросворди,ребуси,анаграми,виявляючи свої орфографічні та пунктуаційні навички, із задоволенням виконували завдання із розвитку мовлення.
У кінці подорожі школярі створили квіткове дерево рідної мови.
14.03.18р. у Мистицькому ЗЗСО відбувся обмін досвідом з вчителями Твіржанського НВК:
- Педагогічна вітрина «Майстерність без меж» (виставка особистих «портфоліо», презентацій ,відео фрагментів уроків вчителів, блогів)-Городечна Л.С.,Тимчишин М.В.,Санницька І.Ф.;
- Методичний практикум «Можливості творчого потенціалу вчителя»-Луць У.А.,Головко Г.А.
Учасники за допомогою вправ на логічне мислення розвивали навички та вміння керувати креативним процесом; долати стереотипи та бар'єри, які обмежують творчий потенціал та креативность в собі.
15.03.18р. у Мистицькому ЗЗСО відбувся практикум з елементами тренінгу для класних керівників «В пошуках оптимальних варіантів роботи класного керівника»(Ящишин Р.І.).
Вчителі відпрацьовували навички у проектуванні педагогічної діяльності,тренувалися у пошуку ідей,рішень,необхідних для подальшої роботи.
Використано словесно-логічні,ігрові,образно-мистецькі,психологічні форми роботи.
16.03.18р. у Мистицькому ЗЗСО відбулися методичні посиденьки: «Підсумки мотодичного тижня».
Згідно плану проведення методичного тижня,група вчителів Мистицького ЗЗСО відвідали Твіржанський НВК. Педагоги із задоволенням прослухали презентацію директора Книшик С.І. про "Навчання в умовах Нової української школи".Цікавим був виступ учнів 9 кл. про Великого Кобзаря.
Немає коментарів:
Дописати коментар